Menü

Kurumsal

Hakkımızda

Karayolu taşımacılığı alanında 2009 yılında kurulmuş olan şirketimiz yılların getirdiği birikim ve uzmanlıkla Ülkemizde faaliyet gösteren belli başlı tur operatörü şirketleriyle yurtdışında ve yurtiçinde güven duyulan turizm firmalarının, acentelerin,bakanlıkların,derneklerin, spor kulüplerinin ulaşımını sağlamada profesyonel ve yenilikçi hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz operatör transport ağı sayesinde zaman ve mesafe tanımaksızın en uygun tipte aracı, minimum maliyet ve maksimum hizmet kalitesinde sizlere sunmaktayız. Hizmetimiz 7 gün  24 saati kapsamaktadır. Ulaşımda birinci sınıf hizmeti siz değerli müşterilerimize tamamen bizim tarafımızdan sunulmaktadır. Araç filomuz ve çalışanlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen D2 belgesi ve Uluslararası Taşımacılık için gerekli olan B2 belgesine sahip olup tarafımızca alınmıştır. Taşımacılıkta üst seviyede güvenlik ve günün koşullarını takip eden konfor,Yenilikçilik,kalite ve güvenlik prensip edinilmiştir.

Vizyonumuz

Başarının sonu olmadığına inanıyoruz ve daima geleceğe yönelik yeni hamleleri sizinle birlikte yapmak istiyoruz. Alanında Uzman ve Deneyimli ekibimizle Turizm altyapısı konusunda lider olmayı başarmak istiyoruz. Araç filomuzu kullanan ve bizi tercih eden müşterilerimizi ve yolcularımızı birer misafir olarak kabullenerek gerekli özen ve itinayı göstermek istiyoruz. Kaliteden ve Yenilikçilikten taviz vermeden yepyeni standartlarda sizlere daha iyi  hizmet vermek için burdayız.

Misyonumuz

Konforlu, Güvenli ve Rahat ulaşımı sağlamak. Bütün hizmetlerimizde kaliteyi ön planda tutmak. Geniş araç envanterimizle sizlerden gelecek taleplere en doğru cevabı vermekle birlikte  haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek. Dünya standartlarında hizmet kalitesi yakalamak, sektör standartlarında belirleyici olmak  ve sektöre yön vermek.

Copyrights © 2020 Flyboxturizm. All Rights Reserved